HAB5 HYDRA SERUM

Referenca: HAB5 HYDRA SERUM

79,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite
Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Një serum rihidratues intensiv me efekt mikro-filler.

Redukton rrudhat e dehidratimit për një fytyrë më të plotë dhe të freskët.
Vepron mbi lëkurën e dehidratuar dhe rrudhat e shkaktuara nga thatësira.

Përmban:

  • Pro-Vitamin B5, e njohur ndryshe si Panthenol:

Njohur si hidratanti kryesor i lëkurës, rregullon balancën e hidratimit të lëkurës.

  • Erythritol  + Homarine:

Modul osmotik i fuqishëm që hidraton gradualisht lëkurën. 

  • Acid Hialuronik

Njohur në mjekësinë estetike për vetitë e tij hidratuese dhe mbushëse. Zbut në mënyre efikase pamjen e rrudhave të dehidratimit. 


I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje para kremit tuaj të ditës ose natës.
30ml 

HAB5 HYDRA SERUM
50 Artikuj

11 produkte të tjera në po këtë kategori: