Skin Perfusion Re Time Serum

Referenca: Skin Perfusion Re Time Serum

89,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Serumi ideal për të gjithë llojet e rrudhave 

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Serumi ideal për të gjithë llojet e rrudhave - rrudhat e kontraktimit, rrudhat e

dehidratimit, rrudhat e thella. 

Përmban: 

Vitamin A: Ingredienti kryesor anti-rrudhë në dermatologji.

Peptide Arg-Lys: Relaksues i fuqishëm fytyre. 

Acid Hialuronik: I njohur në mjekësinë estetike për vetitë e tij hidratuese dhe mbushëse.

Alga 14G: Rigjallërues i fuqishëmi lëkurës. 

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë përpara kremit të zakonshëm.

Skin Perfusion Re Time Serum
50 Artikuj

14 produkte të tjera në po këtë kategori: