FILORGA SLEEP-RECOVER - 50ml

Referenca: FILORGA SLEEP-RECOVER - 50ml

61,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Trajtim kompensues gjatë natës për rigjenerimin e lëkurës dhe luftimin e shenjave të lodhjes.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Trajtim kompensues gjatë natës për rigjenerimin e lëkurës dhe luftimin e shenjave të lodhjes.

Me nje ingredient aktiv energjizues  të fuqishëm të kombinuar me ekstraktin e dekongjestionuar të gështenjës, ndihmon në reduktimin e hijeve nën sy.

Falë kombinimit të një molekule të gjeneratës së fundit me acidin hyaluronik, kryen ristrukturimin e dermës duke trajtuar linjat e lodhjes. Molekula NCTF në përmbajtje, reaktivizon prodhimin e fibrave të suportit, të cilat parandalojnë vendosjen e përhershme në lëkurë të shenjave të lodhjes.

Menjeherë pas zgjimit nga gjumi dallohet diminuimi i shenjave të lodhjes nga fytyra, lëkura ndidhet e freskët dhe e shplodhur. Elasticiteti i lëkurës përmirësohet pas cdo aplikimi, linjat e fytyrës marrin efekt lifting , linjat “V” të lodhjes invertohen dhe lëkura fiton shkëlqim dhe vitalitet. 

Dermatologjikisht e testuar.

FILORGA SLEEP-RECOVER - 50ml
30 Artikuj

10 produkte të tjera në po këtë kategori: