FILORGA SKIN PERFUSION Hyaluronic Youth Mask

Referenca:

59,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite
Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Fuqia e një serumi të koncentruar në një maskë që funksionon si një lëkurë e dytë për një fytyrë më të butë dhe më të rinuar, e cila shfaq efektivitet të dukshëm në 15 minuta. 

Maska Hyaluronic Youth përmbledh të gjitha benefitet e gamës Skin Perfusion. 

Versioni i maskës vepron në 15 minuta falë një fibre plot tension dhe kolagjen natyral për një rezultat të dukshëm që në aplikimin e parë. 

Efekt i dyfishtë zbutës [tendosës dhe mbushës]: një formulë që nxit lifting dhe tonifikim shoqëruar me kolagjen me origjinë natyrale, që zbut dukshëm rrudhat. 

Pasi të hapni paketimin, shpalosni maskën dhe aplikojeni në fytyrën e pastruar paraprakisht. Lëreni në fytyrë për 15 minuta. Përhapni serumin e tepërt me majat e gishtërinjve. Pa e shpëlarë fytyrën. 
Aplikojeni për ta rinovuar një ose dy herë në javë. 
    

50 Artikuj

10 produkte të tjera në po këtë kategori: