FILORGA MESO – MASK - 50ml

Referenca: FILORGA MESO – MASK - 50ml

38,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Sublimizim i lëkurës duke i dhënë shkëlqim dhe dritë. Trajtim i rrudhave dhe shenjave të lodhjes.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Sublimizim i lëkurës duke i dhënë shkëlqim dhe dritë. Trajtim i rrudhave dhe shenjave të lodhjes.

Polisaharidi Rhamnose qetëson irritimet, unifikon dhe zbardh ngjyrën në mënyrë instantane dhe të vazhdueshme në kohë.

Paralelisht, molekula NCTF, si kompleks anti-age polirevitalizues i përdorur në mjekësi dhe i njohur për aftësinë e favorizimit të densitetit kutan, ështe integruar në formulën e kësaj maske.

 Një krem me teksturë delicate për një momënt unik shplodhës. Lëkura është e freskët dhe hidratuar, e shëndetshme dhe me shkëlqim.

Dermatologjikisht e testuar.

FILORGA MESO – MASK - 50ml
18 Artikuj

8 produkte të tjera në po këtë kategori: