OXYGEN GLOW [CLEAN]

Referenca: OXYGEN GLOW [CLEAN]

20,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Oxygen-Glow Mask

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Pastrues i fuqishëm i fytyrës. I përshtatshëm edhe për zonën rreth syve.
Pastron – Hidraton – Detoksifikon

Formulë unike që kombinon faktore si  Oxygen Booster, Acid Hialuronik, L-enzyme
Për një lëkurë të hidratuar, detoksifikuar, rrezatuese. Me agjentë pastrues të nivelit të lartë për një lëkurë të pastruar thellësisht në një hap të vetëm. 

Aplikojeni në fytyrë të lagur ose të thatë. Masazhojeni lehtësisht në të gjithë fytyrën.
Xheli transformohet në larës për të eleminuar papastërtitë dhe make-up, madje dhe produktet të cilat janë rezistente ndaj ujit.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm. 

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Testuar nën kontrollin oftalmologjik.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.
125ml

OXYGEN GLOW [CLEAN]
48 Artikuj

3 produkte të tjera në po këtë kategori: