FILORGA MOUSSE DEMAQUILLANTE / FOAM CLEANSER - 150ml

Referenca: MOUSSE DEMAQUILLANTE

24,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Larës fytyre dhe anti makiazh, me efekt anti-age dhe revitalizues i lëkurës.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Larës fytyre dhe anti makiazh, me efekt anti-age dhe revitalizues i lëkurës.

Përmban acid hyaluronik i cili i jep efektin hidratues dhe anti-age. Pastron shume mirë make up-in dhe mund të përdoret dhe për pastrimin e zonës përreth syve.

I jep fytyrës pastërti dhe shkëlqim, duke ndihmuar rigjenerimin.

Dermatologjikisht i testuar. 

MOUSSE DEMAQUILLANTE
24 Artikuj

3 produkte të tjera në po këtë kategori: