Global Repair Intensive Serum 30 ml

Referenca: Global Repair Intensive

105,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Nje serum i fuqishem anti-age i cili forcon dhe tonifikon lekuren. Siguron nje shkelqim luminoz dhe rinor.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Qellimi:

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures, Serumi Filorga Global-Repair esht nje multi-tasker i perqendruar per te eleminuar intensivisht te gjitha shenjat e moshes.

 

Perberesit:

ü  I pasuruar me formulen ekskluzive NCEF, nje perzierje me 50 perberes mezo qe gjalleron dukshem dhe unifikon lekuren.

ü  Linjat e imeta zbuten dhe siperfaqja rafinohet me perfshirjen e retinolit te perqendruar.

ü  Parandalimi I qelizave te bardha mundesohet prej glikogjenit me baze bimore per nje pamje me te re dhe te rinovuar

 

Rezultatet:

Nje lekure me e forte dhe rinore fale nje peptidi promovues te kolagjenit qe permireson elasticitetin.

 

Perdorimi:

Perdoreni si pjese e regjimit tuaj te kujdesit per lekuren ne mengjes, masazhoni nje shtrese te holle ne lekuren e pastruar perpara kremit hidratues te dites. Ne mbremje perzieni seriumin me kremin tuaj te nates dhe lereni te perthithet brenda nates.

Global Repair Intensive
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: