Lift Designer 30 ml

Referenca: Lift Designer 30 ml

70,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Serum Ultra-Lifting i pasur me ingridiente aktive te cilet luftojne shenjat e moshes.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Qellimi:

Ky serum i bute si mendafshi ka nje strukture te lehte dhe ndihet mrekullisht freskues kur aplikohet ne lekure. Ne vetem 7 dite ai ofron dukshem nje efekt te ngritur ne lekure fale perberesve qe rrjedhin nga procedurat estetike per rezultate mbreslenese.

 

Perberesit:

ü  Minimizimi I shfaqjes se vijave te holla dhe rrudhave fale kolagjenit te perfishire ne formulim.

ü  Ne vazhdimesi te perdorimit lekura do filloje te shfaqet me e bute dhe e ridefinuar fale faktoreve lifting plazmatik (PLF).

ü  Permajtja e acidit hialuronik mundeson nje efekt ngrites te tipareve te lekures.

 

Rezultatet:

Rezultati është i dukshëm dhe efikasitet maksimal pas 7 ditësh: 100% lëkurë e hidratuar, 80% mbushje dhe frenim i rrudhave.

 

Perdorimi:

1)    Mbajeni produktin ne kembe. Filloni pompen duke shtypur butonin e shtypjes per ta sjelle produktin deri ne siperfaqe. Kur te perdorni per here te pare duhet te pomponi disa here para se te shfaqet produkti.

2)    Sapo produkti te shfaqet nen aplikuesin per perdorim, aplikoni formulenn ne zonat e prekura nga renia/lodhja (konturet e fytyres, mollezat, qafen, dekoltene, etj.)

3)    Perdorni majat e gishtave per te vendosur produktin ne te gjithe fytyren. Perdoreni kete produkt ne  mengjes dhe mbremje per nje efekt shtrengues.

Lift Designer 30 ml
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: