NCEF Night Mask 50ml

Referenca: NCEF Night Mask 50ml

56,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

NCEF Night Mask  50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Rigjallëroni lëkurën e lodhur dhe të stresuar me Filorga NCEF Night Mask Supreme Multi-Correction Night Mask, një maskë brenda natës kundër plakjes për të gjitha llojet e lëkurës.Gjumi është thelbësor për rigjenerimin e lëkurës, por nganjëherë një jetë e ngarkuar mund të pengojë në një gjumë të plotë 8 orësh. Maska Filorga me shumë korrigjime nate përmban një kompleks polirevitalisant të mbushur me mbi 50 përbërës për të rinovuar dhe forcuar lëkurën e plakur në vetëm një natë. Klinikisht provuar se zvogëlon këmbët e sorrës, ndërsa shton shkëlqim, hidratim dhe qëndrueshmëri në lëkurën tuaj.

I mbushur me Melatonin’CX®, një përbërës gjallërues që funksionon ndërsa flini, do t’i japë fytyrës tuaj një pamje të pushuar dhe një goditje intensive të acidit hialuronik dhe kolagjenit për lëkurën e trashë dhe të fortë. Falë ekstraktit të kuq indigo, një përbërës natyral detoksifikues, eliminon të gjithë stresin oksidativ dhe ndotësit. E përsosur për ata me lëkurë të thatë ose të kombinuar, maska ​​ushqyese për fytyrën është e rehatshme dhe do të ndihmojë për të pastruar fytyrën tuaj nga papërsosmëritë dhe poret përmes një rikuperimi intensiv të natës.

Pse e duam ?

Ne jemi adhurues të mëdhenj të gamës së koncentratit të lartë NCEF, kështu që e dinim se do të donim edhe këtë shtesë të re. Xheli i zbehtë rozë është i lehtë dhe i butë i butë, duke aplikuar pa u lodhur, duke u zhytur në nivelin e thellë të lëkurës menjëherë, duke e lënë atë të shkëlqyeshëm dhe i butë. Ideale për kur lëkura juaj ndihet pak e tërhequr nga një javë e gjatë ose mungesa e gjumit, dhe ka nevojë për një nxitje të shpejtë.

Përdorim:

Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër para se ta vendosni. Masazhoni një shtresë të hollë në fytyrë, duke përfshirë zonën e konturit të syve dhe qafën. Lëreni brenda natës dhe përdorni çdo ditë të dytë.Merrni çdo hap të regjimit drejt me çdo produkt nga linja NCEF e Filorga, duke përfshirë kremra ushqyes, locione dhe serume për fytyrën.

NCEF Night Mask 50ml
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: