Solution Micellarie 400ml

Referenca: Solution Micellarie 400ml

21,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Solution Micellarie 400ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Qellimi:

Nje formule hidratuese dhe zbutese e cila rregullon defektet dhe hidraton lekuren.

Perberesit:

  • Ky lares fytyre mund te perdoret per te gjitha llojet e lekures dhe mund te largoje lehtesisht cdo kosmetike qe eshte kundra ujit.

  • I pasuruar me perberes te tille si ramonza dhe trehaloza qe do te rrisin permirsojne lekuren ne te njejten kohe qe e pastron ate nga papastertite. Ne kete menyre e ben lekuren te duket me e re dhe e fresket.

  • Pa arome

  • Nuk ka nevoje te lahet me uje mbasi esht aplikuar ne fytyre

Rezultatet:

Pastrim efikas dhe i shpejte i lekures. Ky product eshte I domosdoshem te perfshihet ne ritualin e kujdesit ndaj lekures pasi eshte multifunksional. Pastron dhe rigjeneron lekuren duke e len ate te fresket dhe te hidratuar. 

Perdorimi:

Vendosni pak solucion ne nje pambuk dhe lehtesisht kaloni pambukun neper fytyre per te hequr cdo gjurme te make up. Perseriteni derisa pambuku te jete I paster.

Solution Micellarie 400ml
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: