Oxygen-Glow Mask 75ml

Referenca: Oxygen-Glow Mask 75ml

39,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Oxygen-Glow Mask 75ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

FILORGA Oxygen-Glow, një maskë e shpejtë që fshin të metat në kohë reale dhe rrit shkëlqimin e menjëhershëm për një lëkurë të bukur natyrale në vetëm 10 minuta!

Përfitimet kryesore:

- Qëllimi i lëkurës pa të meta 

- Zhvilluar nga FILORGA, kompleksi Super-Skin Boosting Factors kombinon një përforcues energjik të oksigjenimit, acidin hialuronik dhe enzima detoksifikuese  për të zbuluar një lëkurë të përsosur, ditë pas dite.Një veprim i shpejtë në mbrëmje i lëkurës i shtuar për shkak të një treshe përbërësish aktivë me efekt peeling.

- Shkëlqim i menjëhershëm dhe i dukshëm

 - Një strukturë hidra-ndriçuese që integron teknologjinë Photoperfector HD për një efekt të lëkurës të përmirësuar menjëherë.

Perdorimi:

Vendosni një shtresë të trashë të maskës për të pastruar lëkurën, në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqeni me një tampon pambuku të lagur. Përdorni një deri në tre herë në javë. Mund të përdoret gjithashtu si pjesë e një programi 7-ditor për një efekt intensiv super-përsosës.

Oxygen-Glow Mask 75ml
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: