Optim-Eyes Lashes& Brows

Referenca: Optim-Eyes Lashes& Brows

47,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Optim-Eyes Lashes& Brows

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Qellimi:

Aftesia e ketij serumi nuk eshte vetem per te te stimuluar densitetin dhe trashjen e qimes por gjithashtu per ushqyerjen dhe gjatesine e qimes. 

Perberesit:

Kombinimi i kompleksit NCTF dhe kompleksit KERA-EXTEND CX do te punoje per te mbrojtur qimet e brishta, per te parandaluar renien dhe per te zgjatur fijet individuale te qerpikeve edhe vetullave, duke i bere ato me te plota edhe te shendetshme. 

Furca per qerpiket eshte formuluar posaverisht per te veshur cdo qime individuale ne nje serum kondicionues. E pasuruar me nje matrix te dyfishte qe do te ushqeje qerpiket dhe vetullat me proteina te cilat do te inkurajojne rritjen dhe vellimin.

Rezultatet:

Qime te forta dhe voluminoze. Plot me intensitet dhe proteina. Nuk keni pse te shqetesoheni me per fije te holla qimesh.

Perdorimi:Se pari aplikoni serumin ne rrenjet e qerpikeve dhe vetullave te pastruara ne mengjes dhe ne mbremje, furca aplikuese do te jape produktin ne menyre optimale dhe te sakte. Pasi te beni kete, aplikoni produktin nga rrenja ne maje dhe me pas vazhdoni pjesen tjeter te rutines suaj te make up.

Optim-Eyes Lashes& Brows
97 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: