Time Filler Night Cream

Referenca:

56,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Time Filler Night Cream - një trajtues ​​nate kundër plakjes që ndihmon në uljen e dukshme të të gjitha llojeve të rrudhave, natë pas nate.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

50ml

Ky krem anti-rrudhe, vepron në:

- rrudhat e  kontraktimit.

- rrudhat e thella: një forcues i fuqishëm i kolagjenit i kombinuar me acidin hialuronik të kapsuluar për të ,mbushur dukshëm rrudhat.

- rrudha sipërfaqësore: nje glukonolaktone eksfoliues kombinuar me një efekt aktiv peeling për zbutur thyerjet e lëkurës.

- rrudhat e thatësisë: një  ekstrakt bimor me sensor ujor për të zvogëluar përgjithmonë rrudhat e dehidratuara.

Formula e tij plotësohet nga një kompleks zbutes Express-Recover i cili shoqërohet me një përforcues të Elastines në një detoksifikues të lëkurës për konturet e fytyrës  dhe një çehre më të freskët dhe të ndritshme.

Natë pas nate, të gjitha llojet e rrudhave zbuten, fytyra duket më e re. Lëkura është zbutur dhe çehra është e freskët dhe e qetë gjatë zgjimit.

Aplikimi: 

Cdo darke ne nje fytyre te paster ne zonen e fytyres dhe qafes. Me efektive nese e masazhoni.

20 Artikuj

related products

16 produkte të tjera në po këtë kategori: