OXYGEN PEEL

Referenca: OXYGEN PEEL

38,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite
Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Rioksigjenues.
Locion mikro-peeling.
Ndihmon në korrigjimin e rrudhave dhe poreve. I dhuron lëkurës rrezatim dhe njëtrajtshmëri.
- Zbutje intensive: Një koktejl mikro-peeling eksfolion lëkurën dhe zbut rrudhat dhe poret. 

-Hidratim ultra-freskues: Acidi hialuronik rihidraton dhe e bën lëkurën më të plotë. 

- Rrezatim: Sensorët bio-aktive të oksigjenit mundësojnë  rigjenerimin e qelizave duke i dhuruar lëkurës një pamje të freskët dhe rrezatuese. 

Aplikojeni  në lëkurë të pastër në mbrëmje duke përdorur pambuk pastrues për të përfunduar proçesin e heqjes së makeup-it. Përdoreni çdo ditë pas larjes së fytyrës. Evitoni kontaktin me zonën e konturit të syve. Mos e shpëlani pas aplikimit. Mbajeni në temperaturën e ambientit dhe larg dritës së diellit. 

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
150ml

OXYGEN PEEL
49 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: