FILORGA OPTIM-EYES - 15ml

Referenca: FILORGA OPTIM-EYES - 15ml

40,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Kremi Konturues të Syve Filorga, targetizon shenjat e dukshme të moshes.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Kremi Konturues të Syve Filorga, targetizon shenjat e dukshme të moshes.

Kryen një aksion të trefishtë mbi : 

1- Rrathët e zinj të syrit 

2- Fryrjes së syrit 

3- Rrudhat e dukshme
Formula efektive inkurajon elemininim e pigmentimit duke reduktuar paraqitjen e rratheve te zinj dhe duke dhene nje pamje me te fresket. Nuk përmban  Paraben dhe është i përshtatshëm për vegjetarianet. Acidi Hyaluronic i kapsuluar mbush pamjen e rrudhave, ndërsa një peptid i infuzionuar NCTF® stimulon sintezën e kolagjenit për ti dhënë lëkurës elasticitetin që i duhet!

I testuar nga Okulistet, lejon vendosjen nën sy pa pasur asnje rrezik për shëndetitn e syve tuaj. I përshtatshëm dhe sy sensibël dhe delikatë.

 

Dermatologjikisht e testuar.

FILORGA OPTIM-EYES - 15ml
25 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: