FILORGA MESO+

Referenca:

61,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Serumi Anti-Age Filorga

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Serumi Anti-Age Filorga

Rigjeneruesi që lufton faktorët e plakjes.

Kjo formulë eksluzive ndihmon në shtimin e indeve të lëkurës, mbush rrudhat dhe stimulon lindjen e qelizave të reja, duke dhënë efektin anti-age. Në bashkëpunim dhe me kremrat anti-age te Filorgës, është trajtimi perfekt për një fytyrë gjithnjë rinore e cila nuk ndjen efektet e kohës.

I pershtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Dermatologjikisht i testuar.

29 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: