FILORGA OPTIM-EYES

Referenca: FILORGA OPTIM-EYES

42,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Kremi Konturues të Syve Filorga, targetizon shenjat e dukshme të moshes.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Rigjalleroni konturin tuaj të syve me Filorga Optim-Eyes Eye Contour, një krem ​​kundër plakjes për sytë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës që do të synojë vijat e holla, rrudhat dhe lodhjen në zonën delikate të syve.

Frymëzuar nga trajtimet estetike, kjo formulë anti-plakje përmban një kompleks që do të zvogëlojë rrathët e errët te syve duke promovuar eliminimin e mbetjeve të pigmentuara, ndërsa do të inkurajojnë qarkullimin për të zvogëluar ënjtjen në qepallën e poshtme.

Pasuruar me acid hialuronik dhe kompleksin e patentuar të Filorga NCTF, pas përdorimit të rregullt, kjo formulë do të zbulojë një kontur më rinor dhe të fresket të syve.

Pse e duam:

Ky krem ​​i pasur me vitamina dukshëm e mbush lëkurën për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave dhe vijave të holla në konturin e syve dhe për të krijuar një pamje të freskët. Falë aftësisë së tij për të absorbuar ënjtjen, është ideal për t'u përdorur gjatë udhëtimeve (kur shpesh mund të ndjehemi pak të lodhur!) Ose gjatë atyre mëngjeseve të hershme për të ndihmuar në rigjallerimin e kontureve të syve për një pamje të relaksuar.Përdoreni ne mëngjes ose darkë, duke e aplikuar butësisht në zonën delikate të syve.

FILORGA OPTIM-EYES
28 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: