Cleansing Foam Duo

Referenca: Cleansing Foam Duo

36,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Cleansing Foam Duo

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Mousse Demaquillante, larësi në trajtë shkume I cili pasrtron në thellësi lëkurën ndërkohë e hidraton dhe e përgatit atë për produktet në vijim.

 

 

Mousse Demaquillante pastron butësisht lëkurën dhe heq në mënyrë perfekte grimin për të përgatitur lëkurën për kujdesin e përditshëm. Për të përmirësuar hidratimin e lëkurës, larësi në trajtë shkume përmban acid hialuronik me peshë molekulare të lartë për lëkurë me pamje rinore dhe të freskët.

 

2 Shishe x 150ml

Cleansing Foam Duo
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: