Oxygen Glow CC Cream SPF 30

Referenca: Oxygen Glow CC Cream SPF 30

42,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Oxygen Glow CC Cream SPF 30

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Kremi i parë hybrid i cili rrit oksigjenimin e lëkurës, përmirëson ngjyrën dhe ofron mbrojtje të përditshme urbane.

 

Oxygen Glow CC Cream përmban një formulë unike, e frymezuar nga karboksiterapia e përdorur në mjekësinë esteike, e cila rrit shkëlqimin natyral të lëkurës. Me çdo aplikim, përbërësit aktivë të avancuar nga Filorga nxisin oksigjenimin dhe rrezatimin e lëkurës. Pigmentet e mikro-kapsuluara unifikojnë tonin e lëkurës pavarësisht nga tonaliteti fillesar i saj. Ne i referohemi Oxygen Glow CC Cream si një dozë ditore rrezatimi në një tub.

 

Objektivat me zero defekt

Në zemër të Oxygen Glow CC janë faktorët super nxitës të lëkurës. Kremi kombinon ekstrakte oksigjenuese të nasturtiumit, acidin hialuronik të kryqëzuar, dhe enzima detoksifikuese.

 

Veprim i menjëhershëm

Kremi përmban mikro-pigmente të kapsuluara. Falë kësaj teknologjie innovative, nuanca e saj universale përputhet me të gjitha nuancat  e lëkurës.

 

Veprim mbrojtës I trefishtë

Formula e Oxygen Gloë CC siguron mbrojtje Uv + dritë blu + ndotjet për të ruajtur lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit dhe ndotja e mjedisit dhe ajo dixhitale. SPF30 – PA+++

Oxygen Glow CC Cream SPF 30
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: