SKIN UNIFY INTENSIVE 30ML

Referenca: SKIN UNIFY INTENSIVE 30ML

68,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

SKIN UNIFY INTENSIVE 30ML 

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Serum fytyre kundër njollave të errëta, i frymëzuar nga 3 teknika të mjekësisë estetike, uniformon dhe ndricon lëkurën për një cehre të përmirësuar.përbërësit e tij aktivë të avancuar zvogëlojnë njollat e errëta, e bëjnë lëkurën të njëtrajtshme dhe e mbushin lëkurën për të krijuar zona me dritë. Përfitim shtesë: një përbërës aktiv antioksidant për një veprim kundër ndotjes.

 

Serumi përmban një formulë thelbësore kozmetike të frymëzuar nga lazeri: Serumi Skin Unify Intensive është formuluar me një kombinim të 3 përbërësve aktivë që korrigjojnë tonin e lëkurës [vitamin C  + galabridin + ekstrakt algash] për të reduktuar në mënyrë efektive njollat e pigmentimit.

 

Veprim i njëtrajtshëm ndaj nuancës së lëkurës [ i frymëzuar nga peeling]: një përbërës aktiv ripërtëritës me origjinë bimore, I nxjerrë nga achillea millefolium, për të rikthyer një cehre dukshëm më të njëtrajtshme

 

Veprim ndricues [ i frymëzuar nga teknika e strobingut mjekësor]: acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare, i mbyllur në mikrosfera, e mbush lëkurën për ta ndihmuar atë të reflektojë më shumë dritë.

 

Përfitim shtesë: një peptid më veti antioksiduese dhe kundër ndotjes për të luftuar efektet e papastërtive që shkaktojnë njolla të errëta dhe nje cehre të shurdhër.

 

Shishe me pipetë 1,0 fl oz.

SKIN UNIFY INTENSIVE 30ML
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: