TIME FILLER INTENSIVE 30ML

Referenca: TIME FILLER INTENSIVE 30ML

81,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

TIME FILLER INTENSIVE 30ML

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Filorga TIME-FILLER Wrinkle Multi-Correction Serum 30ml është një serum për fytyrën kundër plakjes i krijuar posaçërisht për të vepruar në të gjitha llojet e rrudhave.

Formula e saj, e frymëzuar nga teknikat e mjekësisë estetike, është e përforcuar nga polisakaridet tensore për një zbutje të shpejtë të lëkurës:

Linjat e shprehjes: Një heksapeptid për të relaksuar tiparet.Rrudhat e thella: peptide të fuqishme për të mbushur rrudhat e thella në fytyrë, të kombinuara me acid hialuronik të kapsuluar për të lagur thellë lëkurën.

Rrudhat sipërfaqësore: Një efekt aktiv peeling për të zbutur mikro-çarjet e lëkurës dhe për të përmirësuar pamjen e lëkurës.

Rrudhat e thatësisë: Një ekstrakt bimor që kap ujë për të zvogëluar rrudhat e dehidrimit.

Rrudhat e qafës: Një përbërës aktiv ristrukturues për të zbutur rrudhat e qafës që shënojnë qafën.

Struktura e saj zbutëse ultra e lehtë absorbohet shpejt.

TIME FILLER INTENSIVE 30ML
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: