TIME-ZERO MULTI/CORRECTION WRINKLES SERUM

Referenca: TIME-ZERO MULTI

58,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

TIME-ZERO MULTI/CORRECTION WRINKLES SERUM

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Korrigjues i mire i rrudhave

E gjithë ekspertiza e Filorga-s në mjekësinë estetike brenda një serumi me formulë të dyfishtë [anti-rrudhe + lift] për të zvogëluar dukshëm të gjitha pjesët e rrudhave.

Misioni :

Nje serum me veprim dhe cilesi te dyfishte anti-plakje dhe efekt lifting te fytyres.

Perberesit :

ü  Rrudhat e mimikes: një dyshe tripeptid-heksapeptid për të relaksuar tiparet e lekures, pa ngrirë shprehjet e fytyrës.

ü  Rrudha të thella: një treshe përbërësish aktivë me bazë acidi hialuronik për të zbehur rrudhat e thella.

ü  Rrudhat sipërfaqësore: glukonolaktoni eksfoliant i kombinuar me një përbërës aktiv me efekt peeling për të zbutur mikro-çarjet në lëkurë.

ü  Rrudhat e lodhjes: një duo active për të tonifikuar shtresen e lëkurës dhe për të zbutur tiparet.

Perdorimi:

ü  Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje,

ü  Vendoseni  para kremit tuaj ditor dhe / ose kremit të natës.

Rezultati :

Ditë pas dite,do te shihni korigjimin e rrudhave dhe nje fytyre me te rinuar.

TIME-ZERO MULTI
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: