• I ri

Nutri Filler 50ml

Referenca: Nutri Filler 50ml

57,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Nutri Filler 50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem rimbushës ushqyes.

FILORGA Nutri-Filler është një krem ushqyes  thellësisht dhe rimbush lëkurën e ndërsa ripërcakton konturet e fytyrës.

- Ushqim intensiv: Një përzierje e gjalpit shea dhe vajit të arganit rikthen elasticitetin dhe sjell rehati edhe në lëkurën jashtëzakonisht të thatë.

- Rigjenerimi: Një ekstrakt bimor promovon ripërtëritjen dhe mbrojtjen e kolagjenit, që do të thotë se lëkura mbrohet për më gjatë.

- Efekti i ngritjes për zonën U: Algat e kuqe synojnë konturin e fytyrës dhe zonën e mjekrës së dyfishtë për të dhënë një pamje  më të re.

Edhe lëkura jashtëzakonisht e thatë qetësohet menjëherë dhe është elastike. Konturet e fytyrës janë më të përcaktuar dhe lëkura bëhet më e dendur ditë pas dite.

Përdormi:

Vendosni FILORGA Nutri-Filler në mëngjes dhe / ose natën në fytyrë, qafë dhe dekolte pasi pastroni dhe hiqni të gjitha gjurmët e make-up. Siguron një ndjesi të pakrahasueshme komoditeti në një formulë jo të yndyrshme.

Nutri Filler 50ml
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: