Age Purify Cleanser 150 ml

Referenca: Age Purify Cleanser 150 ml

31,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Age Purify Cleanser 150 ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Age Purify Cleanser 150ml është një xhel zbutës dhe pastrues i fytyrës me efekt të ri intensiv të lëkurës.

Formula e saj është e pasuruar me përbërës aktivë zbutës dhe pastrues për lëkurë më të butë dhe të pastër.

Korrigjimi i rrudhave: Hyaluro-Youth CX përmban acid hialuronik plumbues, një peptid zbutës dhe një glikopeptid mbushës për të zbutur rrudhat dhe për të korrigjuar shenjat e plakjes.

Korrigjimi i papërsosmërive: Dermo-Rescue CX kombinon 5 acide mikro-peeling, zink që rregullon sebumin dhe një agjent multi-pastrues për të zvogëluar poret, skuqjen, shkëlqimin, puçrrat dhe pikat e zeza.

Age Purify Cleanser 150 ml
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: