Age Purify Mask 75 ml

Referenca: Age Purify Mask 75 ml

55,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Age Purify Mask 75 ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Maskë Age Purify 75ml është një maskë e formuluar për t'iu përgjigjur nevojave të kombinimit për lëkurat me vaj falë veprimit të saj të dyfishtë anti-plakje dhe anti-përsosmëri.

Acidet mikro-peeling dhe formula e tij e pasuruar me zink ndihmon në veprimin  kunder shfaqjes së poreve, shkëlqimit, puçrrave dhe pikave të zeza për një lëkurë më të qetësuar dhe të hidratuar. 

Korrigjimi i rrudhave: Hyaluron-Youth CX përmban një treshe përbërësish aktivë (Acid Hyaluronik + Peptid + Glikopeptid) për të zbutur rrudhat dhe për të korrigjuar shenjat e plakjes.

Korrigjimi i përsosmërive: Dermo-Rescue CX kombinon 5 acide mikro-peeling + Zink + aktiv shumë pastrues për të zvogëluar poret, shkëlqimin, puçrrat, pikat e zeza dhe qetësimin e lëkurës.

Struktura e saj krem-baltë hidratuese dhe pastruese ofron një efekt të menjëhershëm të rigjenerues.

Age Purify Mask 75 ml
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: