NCEF-Essence Supreme 150 ML

Referenca: NCEF-Essence Supreme 150 ML

56,00 €
pa TVSH

NCEF-Essence Supreme 150 ML

Sasia
There are not enough products in stock

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Locion multi-korrigjues Suprem Filorga NCEF-Essence është një i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës thelbësore hidratuese për hapin e parë në regjimin tuaj të kujdesit për lëkurën.

Ky locion abetar nga Filorga do të shtojë një goditje të përqendruar të hidratimit në çehre dhe punon për të minimizuar zonat e pabarabarta dhe për të sjellë ekuilibrin përsëri në lëkurën tuaj. Formuluar me acid hialuronik plumbing të lëkurës, ky locion hidratues ndihmon në uljen e rrudhave të vazhdueshme, poret e zgjeruara, dëmtimin e radikalëve të lirë dhe dehidratimin. Imiton një injeksion të plotë të NCTF të përdorur në procedurat kozmetike, por pa gjilpërë!

Kjo thelb i zgjuar i fytyrës përmban polisakarid për tu mbrojtur nga ndotja dhe një dyshe e vitaminës A & E që do të sigurojë mbrojtje nga radikalet e lira të cilat mund të shkaktojnë plakje të parakohshme duke lejuar një strukturë më rrezatuese të lëkurës.

Pse e duam ?

Një hap luksoz i kujdesit për lëkurën, locioni do të përgatisë në mënyrë të përsosur lëkurën tuaj për aplikimin e rutinës tuaj kundër plakjes për të rritur efikasitetin e formulës. Na pëlqen ta përdorim rregullisht këtë për të siguruar që lëkura jonë është e hidratuar, e butë dhe e gatshme për hapin tjetër.

Përdorim:

Aplikoni menjëherë pas heqjes së make-up-it dhe para serumit tuaj me një tampon pambuku ose pëllëmbën e dorës dhe lëreni të thithet në lëkurën tuaj.

NCEF-Essence Supreme 150 ML

16 produkte të tjera në po këtë kategori: