NCEF REVERSE EYES 15ML

Referenca: NCEF REVERSE EYES 15ML

90,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

NCEF REVERSE EYES 15ML

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Kujdesi për sytë i përqendruar në NCEF për një veprim intensiv rigjenerues. Rinovimi i plotë i zonës së syve (rigjenerimi i aktivizuar). Formula përfshin NCEF, një kompleks unik polirevitalizues të zhvilluar nga Laboratories FILORGA me 50 përbërës të përdorur në kujdesin e syve për herë të parë në përqendrime ekuivalente me ato të përdorura në një mesoinjeksion *.

Karakteristikat kryesore:

- Korrigjimi intensiv i rrudhave, rrathëve te errët, fryrja.

- Qëndrueshmëri

 -Shkëlqim 

- Një formulë e pasuruar me një koktej me 5 përbërës aktivë - acid hialuronik, kolagjen, vitaminë C, esçinë, kafeinë, e cila shpërndahet thellë brenda lëkurës falë TEKNOLOGJIS G GENIUS-VECTOR.

- Korrigjon në mënyrë efektive të gjitha shenjat e plakjes në konturin e syve. Rezultati: një zonë e syve e ringjallur, e butë, e fortë, e përtërirë dukshëm.

Përdorimi:

Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.Perhapeni lehtë në të gjithë zonën e syve, duke mos harruar qepallat e sipërme.

NCEF REVERSE EYES 15ML
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: