• I ri

FILORGA Hydra-Hyal 30ml

Referenca:

50,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

FILORGA Hydra-Hyal 30ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Filorga HYDRA-HYAL Serum hidratues intensiv 30ml me strukturë unike i përqendruar me acidin hialuronik për të hidratuar intensivisht lëkurën.

Me 4 acidet e tij hialuronikë që depërtojnë në lëkurë, ky koncentrat hidraton, zbut dhe rimbush lëkurën. Dy nxitësit e saj të bimëve rrisin prodhimin e acidit hialuronik në dermis dhe epidermë, duke lejuar rivendosjen e rezervave natyrore në lëkurë. Kompleksi ringjallës i NCTF i kombinuar me një rinovues të epidermës siguron transparencë dhe freski në lëkurë për një efekt të menjëhershëm të shkëlqimit.

Lëkura hidraton menjëherë dhe intensivisht, shkëlqen dhe rimbushet. Pas 14 ditësh, rrudhat e dehidrimit janë më pak të dukshme.

Perdorimi:

Vendosni çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje, para kremit tuaj ditor dhe / ose natës.

100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: