Filorga Optim-Eyes Lotion Eye Makeup Remover Serum 110ml

Referenca: Filorga Optim-Eyes

25,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Filorga Optim-Eyes Lotion Eye Makeup Remover Serum 110ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Filorga Optim-Eyes Locion pastrues dhe ushqyes për konturin e syve anti age dhe rratheve te zinj.

Filorga Optim-Eyes Lotion është i vetmi pastrues i syve i cili përmban tre faza të ndryshme. Ky pastrues unik përmban një fazë normale të pastrimit të papastertive, një fazë pastruese të papërshkueshme nga uji dhe një fazë serumi për të pasur një efekt kundër plakjes në zonën e syve, e cila është e prirur të marrë shenja të plakjes më shpejt se pjesa tjetër e fytyrës.

Karakteristikat

Tekstura e lëngët.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përfitimet kryesore: 

pastron lëkurën, mban lëkurën të hidratuar, heq përbërjen e papërshkueshme nga uji.

Përbërësit:

Tetrapeptidi ndihmon për të pasur një veprim kundër rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve.

Flavonoidet e tërfilit të kuq dhe Tetrapeptide 3 forcojnë qerpikët.

Një aktiv hidratues e mban lëkurën të hidratuar për 12 orë.

Si të përdoret

Shkundni mirë para se ta përdorni. Vendosni locionin pastrues dhe ushqyes Filorga Optim-Eyes Lotion në mëngjes dhe / ose në mbrëmje me një tampon pambuku në konturin e syve. Përsëriteni derisa pambuku të dalë i pastër.

Filorga Optim-Eyes
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: