Flash-Nude Fluid Pro-Perfection Tinted Fluid

Referenca: Flash-Nude Fluid

48,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Flash-Nude Fluid Pro-Perfection Tinted Fluid

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Merrni një efekt të përsosur të lëkurës me Filorga Flash-Nude Fluid Pro-Perfection Tinted Fluid SPF30, një bazë e lëngshme me mbulim të lartë për të gjitha llojet e lëkurës.

Filorga Flash-Nude është hapi i pare nëse doni të përmirësoni pamjen e përgjithshme të lëkurës tuaj pa e maskuar atë.

I pasur me mikro-pigmente të absorbueshme prej lëkurës dhe një veprim të përsosur të shpejtë, siguron një mbulim të menjehershem dhe rrezatues që duket si lëkura juaj.

Gjatë gjithë kohës, lekura juaj mund të marre frymë falë teksturës së tij hidra-lëng; një bashkim i acidit hialuronik dhe përbërësve aktivë , te cilet kanë një efekt zbutës në mënyrë që lëkura të duket më e ndritshme, natyrale dhe e plotë.

Filorga Flash-Nude është një hap përpara duke ofruar mbrojtje të lartë UVA / UVB dhe niacinamide anti-ndotje, një kombinim që do ta mbajë lëkurën të mbrojtur nga agresorët e jashtëm; lëkura mbetet e shëndetshme dhe hidratuar ditë pas dite.

Pse duhet te perdorim Filorga Flash-Nude Fluid Pro-Perfection Tinted Fluid SPF30

Filorga është e njohur për kujdesin ndaj lëkurës , me efekt të lartë anti-age , e cila me teksturen e saj te jashtezakonshme ju ndihmon të ndiheni mire.

Rezultati është : shtimi i fuqise anti-plakje afatgjate, efekt korrigjues, mbrojtes dhe i përsosur, pra të gjitha në një.

Si ta përdorim atë:

Tundeni lehtesisht para përdorimit. Vendoseni pas kremit hidratues, në të gjithë fytyrën. Vendoseni me gishta ose një sfungjer për një mbulim më të lehtë, ose me shtresa me një furçë te posacme për një mbulim më të lartë.

Testuar dermatologjikisht, jo-komedogjene.

Pa paraben.

Flash-Nude Fluid
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: