Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask 50ml

Referenca: Meso-Mask Smoothing

42,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask 50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Ndriçoni fytyrën tuaj ndërsa zvogëloni shenjat e plakjes me Filorga Meso-Mask, një maskë fytyre intensive dhe e pasur për të gjitha llojet e lëkurës që do të zbutë dhe qetësojë fytyrën.

Kjo maskë shumë e përfolur për efektin  anti-age ka një strukturë të pasur që do të hidratojë thellë dhe do të minimizojë rrudhat dhe vijat e imëta.

Filorga Meso-Mask  është e shkëlqyeshme për nje pamje të lodhur që ka nevojë për një efekt shkëlqyes.

E pasur me kolagjen dhe elastinë, Filorga Meso-Mask  do të hidratoje intensivisht dhe do të zbusë fytyrën tuaj, ndërsa shtimi i polisaharidit ramnozë do të qetësojë çdo skuqje ndërsa i jep nje shkelqim natyral  lëkurës. Acidi hialuronik dhe NCTF do të rigjenerojnë lëkurën deri ne thellësi.Kjo maskë intensive do të transformojë fytyrën në vetëm një përdorim. Karakteristikat tërheqëse universale e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për njerëzit e të gjitha moshave dhe llojeve të lëkurës, veçanërisht ata që vuajne prej  rrudhave, lëkurës së irrituar ose shenjave te  lodhjes.

Si ta përdorim atë:

Vendosni një shtresë të trashë Meso-Mask në të gjithë fytyrën, duke përfshirë konturin e syve dhe dekoltenë. Lëreni të perhapet në lëkurë për 15 deri në 30 minuta dhe më pas hiqeni duke përdorur një tampon pambuku të lagur.

Meso-Mask Smoothing
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: