TIME FILLER EYES

Referenca: TIME FILLER EYES

60,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

TIME FILLER EYES

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem korrektues absolut I shikimit . Korrigjon dhe mbulon të gjitha llojet e rrudhave, qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve.

Laboratoret Filorga kane transportuar terapi te kombinuar në një koncentrat shumë të fortë, i aftë të mbushi tipe të ndryshme rrudhash dhe inestetizmash përreth syrit, pavarësisht origjinës së tyre.

Perberesit:

ü  Përmban  Tripeptide të ngjashme me Botoxin, të cilat ndihmojnë dhe relaksojnë muskujt e fytyrës dhe lëkurën.

ü  Ka efekt zbutës të dukshëm, ku lëkura ndihet më e butë në prekje.

ü  Acidi Hyaluronic i kapsuluar mbush pamjen e rrudhave, ndërsa një peptid i infuzionuar NCTF® stimulon sintezën e kolagjenit për ti dhënë lëkurës elasticitetin që i duhet.

ü   I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm dhe delikatë. .

Perdorimi:

ü  Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje. Një sasi e vogël është e mjaftueshme.

ü  Aplikojeni  lehtësisht në të gjithë zonën e syve, duke mos harruar qepallat e sipërme dhe rrënjët e qerpikëve.

Rezultati:

Rezultat i menjëhershëm dhe afatgjatë. Mbas vetëm 3 ditësh ndjehet  ndjesia e një fytyre të mbushur dhe mbas 36 ditësh duken rezultate mahnitëse.

TIME FILLER EYES
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: