Time Filler Mat

Referenca: Time Filler Mat

58,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Time Filler Mat

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Perfeksionues mat per rrudhat dhe poret.

Qellimi:

Kjo formule perdoret per shume qellime. Adreson te gjitha llojet e rrudhave per te shnderruar dukshem dhe per te ridensifikuar fytyren. Kompleksi ekskluziv NCEF i Filorga, nje tripetid do te adresoje rrudhat e tkurrjes duke relaksuar tiparet, ndersa nje peptid i fuqishem qe stimulon kolagjenin te kapsuluar me acidin hialuronik do te shnderroje dukshem rrudhat e thella.

Shtimi i nje ekstrakti bimor do te kape ne menyre efektive linjat e dehidrimit.

Perberesit:

ü  Fale perberesit aktiv astringjent, ekstrakt antibakterial grek te pemes do te zvogeloje madhesine e poreve.

ü  Perfshirja e zinkut ne formulen e kremit siguron nje efekt mat te qendrueshem.

ü  Ekstrakti bimor ndihmon ne hidratimin dhe mirmbajtjen e lekures

 

Rezultatet:

Qe ne perdorimin e pare ky krem-xhel do te zbuse dhe righeneroje lekuren. Me perdorim te rregullt, diferenca do te jete e mrekullueshme. Shenjat e moshes do jene permbysur duke theksuar bukurine tuaj natyrore per te lejuar nje perfundim te persosur dhe pa shkelqim.

Perdorimi:

Perdoreni cdo mengjes ne rutinen tuaj duke aplikuar ne fytyre dhe qafe. Masazhoni krem-xhelin duke perdorur majat e gishtave.

Time Filler Mat
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: