Time-Filler Night Multi-Correction Wrinkles Night Cream 50ml

Referenca: Time-Filler Night

77,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Time-Filler Night Multi-Correction Wrinkles Night Cream 50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Eleminoni linjat e hollë te rrudhave me Filorga Time-Filler Night Cream 50ml, një krem nate ​​rigjenerues , anti-age.

Formula e saj e teknologjisë së lartë është e pasuruar me peptide që nxisin kolagjenin për të parandaluar ngrirjen e shprehjes së fytyrës, si dhe acidin hialuronik për të hidratuar intensivisht, trajtuar dhe korrigjuar rrudhat, madje edhe të thella.

Linjat e imta duken të reduktuara falë glukonolaktonit eksfoliant, të kombinuar me një ekstrakt bimësh hidratues,  për të siguruar që lëkura juaj të ushqehet thellë gjatë kohës që flini.duke  riparuar dhe përsosur lëkurën tuaj deri në mëngjes.

Formula  detoksifikon dhe përmirëson elastinën e lëkurës, duke punuar në konturimin dhe zbutjen e tipareve të fytyrës. Funksionon natën për të zvogëluar shenjat e fryrjes, duke siguruar që lëkura juaj të duket shkëlqyese dhe e persosur, në mënyrë që të jeni gati ta nisni ditën.

Pse te Zgjedhim Time-Filler Night Multi-Correction Wrinkles Night:

Konsistenca kremoze si xhel absorbohet menjëherë në lëkurë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar me një aromë të lehtë dhe te kendshme për shqisat.

Si ta aplikojme atë:

Për rezultate më të mira, pastrojeni lëkurën tuaj para se të vendosni kremin. Pastaj masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë , para gjumit.

Vini re: Provoni të kombinoni kremin tuaj të natës me më shumë produkte nga diapazoni Filorga Time Filler për nje rezultat sa me efektiv të lëkurës ne luften kundër plakjes.

Time-Filler Night
99 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: