Time-Filler Absolute Wrinkle Correction Cream 50ml

Referenca: Time-Filler Absolute

61,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Time-Filler Absolute Wrinkle Correction Cream 50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Korrigjo të gjitha llojet e rrudhave me Filorga Time-Filler Absolute Wrinkle Correction Cream, një krem hidratues anti-age, I  përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave duke vënë në pah konturet e fytyrës.

Kremi Korrigjues Absolut i Rrudhave funksionon duke përgjysmuar thellësinë e të gjitha llojeve të rrudhave në dy muaj. E pasuruar me një tripeptid, tiparet do të relaksohen pa ngrirë shprehjet e fytyrës, ndërsa një peptid i fuqishëm që stimulon kolagjenin do të kombinohet me acidin hialuronik për të mbushur rrudhat e thella.

Falë përbërësve aktiv me efekt peeling, çdo mikro çarje do të zbutet dhe zvogëlohet butësisht, ndërsa një ekstrakt shtesë bimor, do të kapë ujin për të zvogëluar në mënyrë efektive çdo vijë dehidratimi.

Time-Filler Absolute
92 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: