Nutri Filler Lips

Referenca:

27,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Balsam buzesh multi-aktiv i cili ndihmon ne zbutjen, dhe ndicimin natyral te buzeve.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Qellimi:

Ky produkt ka si qellim te percielle tre aksione:

 

1)    Te ushqeje dhe te riparoje buzet

2)    Te plumboje dhe te zbusi buzet

3)    Shkelqim gjallerues

 

Perberesit:

 

ü  Dyshja dinamike me vajra ushqyes, dhe gjalpi shea rigjeneron dhe mbron buzet e demtuara.

ü  Nje perforcues peptidik i kolagjenit zbut buzzer duke rivendosur fryrjen natyrale dhe duke ripercaktuar konturet e buzeve.

ü  NCTF nje miks i perberesve aktive te rigjallerimit ne kombinim me perberes aktiv te shkelqimit ringjall menjeher ngjyren natyrale te buzeve

 

Rezultatet:

Buze te plota dhe te buta me plote shkelqim.

 

Perdorimi:

Hiqni kapakun dhe ktheni bazen e stilolapsit/shishes dhe prisni disa sekonda derisa balsami te shfaqet ne siperfaqe te aplikuesit. Aplikoni sa here te jete e nevojshme.

50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: