Filorga NCEF-Reverse 50 ml

Referenca: Filorga NCEF-Reverse 50 ml

100,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Filorga NCEF-Reverse 50 ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Rinovoni dukshëm fytyrën me Filorga NCEF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream, një krem ​​hidratues anti-plakje i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, që do të adresojë në mënyrë efektive shenjat e plakjes për të zbuluar lëkurën që shkëlqen me gjallëri.

Kjo formulë jashtëzakonisht e përqendruar është e pasuruar me një sërë përbërësish të mbingarkuar që do të rinovojnë intensivisht dermat për të zbuluar lëkurën më të re dhe më të shkëlqyeshme. Formula e saj inovative do të imitojë rezultatet e fituara nga një meso-injeksion i përdorur në procedurat estetike, por pa gjilpërë!

Pas përdorimit, struktura e saj e butë prej kadifeje dhe një fund mat do të thithet lehtësisht, duke dhënë një përzierje të fuqishme të acidit hialuronik, kolagjenit dhe një koktej vitaminash A, H dhe E që do të zbutë dukshëm pamjen e vijave të holla dhe rrudhave, ndërsa mbrëmjen e mbrëmjes toni i lëkurës për të zbuluar shkëlqimin e saj.

Ngjyra e fytyrës nuk mund të zbulojë një shkëlqim të ndriçuar nga brenda pa ushqim, dhe Kremi Suprem i Korrigjimit të Lartë sigurisht që jep në departamentin e shkëlqimit! E formuluar me një dozë bujare të gjalpit shea, kjo krem ​​hidratues jep një lagështi të lagështisë në lëkurë, duke e lënë fytyrën të duket rinore dhe shkëlqyese.

 

Perdorimi :

Përdoreni  ne mëngjesin dhe natën si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.

Filorga NCEF-Reverse 50 ml
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: