Filorga Optim Eyes Patch Express Anti-Fatigue Eye Patches

Referenca: Filorga Optim Eyes

56,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

·      Trajtoni rrathet e errët te syve, fryrjen dhe rrudhat me Filorga Optim-Eyes Patch, produkt me veprim të trefishtë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës që do të rigjallërojë dhe rifreskojë konturet e syve në vetëm 15 minuta.

·      Optim-Eyes Patch është një produkt anti-age dhe anti-lodhje që do të trajtojë fryrjen, rrathët e errët dhe rrudhat në një çast , me rezultat përmirësimin e  dukshëm në zonën e konturit të syve.

·      Këto struktura xheli përmbajnë një përbërës aktiv stimulues të pasur me polisaharide dhe Niacinë për të lehtësuar rrathet e errët te syve. Peptidet energjizuese me një kombinim të lajthisë dhe lules së misrit minimizojne rrathet e zonës së syve.

·      Pse te perdorim Filorga Optim Eyes Patch: 

·      Thuajini lamtumirë rratheve te errët te syve me Filorga Optim Eyes Patch!

·       E përsosur për kohën kur keni pasur shumë nete pa gjume ose doni të përgatiteni për një rast apo ngjarje të veçantë, Optim-Eyes Patch do të ndihmojë në rigjenerimin e zonës delikate të syve, e cila tregon shenja të plakjes dhe lodhjes.

 

·      Si ta përdorim atë:

 

·      Aplikojeni duke e lënë të veprojë për 15 minuta.

Filorga Optim Eyes
100 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: