OXYGEN GLOW

Referenca:

38,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Oxygen-Glow Cream

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem super-perfeksionues i rrezatimit.
Zbut, njëtrajtëson lëkurën dhe i jep shkëlqim. Ka si qëllim perfeksionimin e lëkurës.
Kombinim i një çliruesi oksigjeni energjizues, acidit hialuronik zbutës që ofron një pamje më të njëtrajtëshme të lëkurës dhe duke e bërë lëkurën të duket e përsosur ditë pas dite. 


Ndriçim i fytyrës i dukshëm dhe i menjëhershëm.
Strukturë ndriçuese hidratuese që integron teknologjinë Photoperfector HD për një lëkurë të përmirësuar dukshëm.
Korrigjon pabarazitë e teksturës së lëkurës, dehidratimin, njëtrajtëson tonalitetin e lëkurës.
Kujdesi ndaj lëkurës që venit imperfeksionet në kohë reale dhe rrit rrezatimin për një lëkurë të bukur natyrale.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastruar paraprakisht.
E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.
50ml

49 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: