Skin Perfusion B3 Recovery Cream

Referenca: Skin Perfusion B3 Recovery Cream

89,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Krem qetësues kundër rrudhave për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem qetësues kundër rrudhave për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 

I përshtatshëm për skuqje, Rosacea, lëkurë të ndjeshme.

 

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, sipas nevojës. 

Përmban ekstrakte qetësuese mirabilis jalapa që forcojnë dhe mbrojnë lëkurën dhe alga

kafe anti-inflamatore. Vitamina B3 + H-urea mbron dhe riparon ADN-në dhe stimulon

prodhimin e kolagjenit. Përmban NCTF me 53 përbërës aktiv dhe acid hialuronik që

përmirëson cilësinë e lëkurës. 

Krem zbutës dhe qetësues i fytyrës. Redukton skuqjen dhe inflamacionin.

Skin Perfusion B3 Recovery Cream
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: