Skin Perfusion HXR-Eye Cream

Referenca:

69,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

[OUT OF STOCK]

Një rigjenerues i gjithanshëm për zonën e syve që lufton rrathët e zinj të syve, fryrjen,

dehidratimin dhe rrudhat.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Një rigjenerues i gjithanshëm për zonën e syve që lufton rrathët e zinj të syve, fryrjen,

dehidratimin dhe rrudhat. 

Hexylresorcinol përdoret për të reduktuar shfaqjen e rrathëve të zinj dhe Escin, që njihet

për veprimin stimulues, ndihmon në eleminimin fryrjes rreth syve dhe qeskat nën sy. 

Rinovon konturin e syrit. 

Zvogëlon shfaqjen e rrathëve të zinj. 

Zbut rrudhat konturuese të syve. 

I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurës. 

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në zonën e konturit të syve.

49 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: