Skin Perfusion 5 HP - Cream

Referenca:

89,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Krem rinovues për përdorim të përditshëm për lëkurat normale dhe të thata.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem rinovues për përdorim të përditshëm për lëkurat normale dhe të thata. Eleminim i

rrudhave të lëkurës, qëndrueshmëri dhe shkëlqim. 

 Pro-vitamin B5: Hidratues kryesor, rrit ekuilibrin hidrik dhe mundëson riparimin e

lëkurës së thatë. 

 Oléo-complex 2: Ushqyes plotësues i cili përmban vaj argani dhe gjalpë mango

për t’i sjellë komfort dhe përsosmëri lëkurave normale dhe të thata. 

 NCTF + Acid Hialuronik: Terapi anti-age komplekse e njohur për efektet në

cilësinë e lëkurës, rigjeneron dhe i jep lëkurës një pamje më rinore. 

Këshillohet të përdoret për lëkurat normale dhe të thata. 

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: