Skin Perfusion 6 Hp

Referenca: Skin Perfusion 6 Hp

89,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Krem rinovues për përdorim të përditshëm me funksione të kombinuara , eleminimin e

rrudhave të lëkurës, qëndrueshmëri dhe shkëlqim.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Skin Perfusion 6 HP Youth Cream

Krem rinovues për përdorim të përditshëm me funksione të kombinuara , eleminimin e

rrudhave të lëkurës, qëndrueshmëri dhe shkëlqim. 

Përmban: 

 Hidroksiprolinë: Rigjeneruesi i lëkurës që paraqet në mënyrë natyrale veprimin e

dukshëm mbi shenjat e plakjes.

 Zink dhe Vitaminë B6: Eleminues i yndyrës për të mbajtur nën kontroll shkëlqimin

e fytyrës dhe siguron një efekt mat që zgjat. 

 Lentiscus 95: Ngushton vizualisht pamjen e poreve dhe përsos strukturën e

lëkurës. 

 NCTF + Acid Hialuronik: Terapi anti-age e njohur për efektin në cilësinë e

lëkurës, rigjeneron dhe i jep lëkurës një pamje më rinore. 

Këshillohet të përdoret për lëkurat mikse.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas një serumi të përshtatshëm. 

Teksturë e lehtë dhe pa shkëlqim.

Skin Perfusion 6 Hp
50 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: