FILORGA HYDRA-FILLER - 50ml

Referenca: FILORGA HYDRA-FILLER - 50ml

67,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

FILORGA HYDRA-FILLER - 50ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Hidraton , rigjeneron dhe ushqen në thellesi lëkuren.

Perberesit :

  • ACIDI HYALURONIK, një perberes me veti shume te mira hidratuese, mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë.

  • Hydra-Filler kombinon performancën e 2 acideve hyaluronikë, atë me peshë të madhe molekulare dhe atë me mikro fragmente, për një ekfekt mikrombushës dhe hidratimi të dukshëm.   

  • Paralelisht, edhe prodhimi I kolagjenit stimulohet duke bërë të mundur limitimin e rrudhave dhe inestetizmave të lëkurës.

Rezultati: 

Rezultati është i dukshëm dhe efikasitet maksimal pas 28 ditësh: 100% lëkurë e hidratuar, 76% mbushje dhe frenim i rrudhave të dehidrimit.

I përshtatshëm për lëkurat e thata, të dehidruara  dhe mosha 25 vjec e lart.                    Dermatologjikisht i testuar

Perdorimi: 

  • Aplikoni çdo ditë në mëngjes dhe / ose në mbrëmje. 

  • Masazhoni në lëkurë.

FILORGA HYDRA-FILLER - 50ml
27 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: