FILORGA SLEEP AND PEEL - 50ml

Referenca: FILORGA SLEEP AND PEEL - 50ml

61,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Stimulues i rigjenerimit qelizor, tonifikon intensivisht lëkurën dhe i jep shkëlqim.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Stimulues i rigjenerimit qelizor, tonifikon intensivisht lëkurën dhe i jep shkëlqim.

Trajtim veluri gjatë natës, i pasur me nje koktejl 6 hydroksi acidesh (AHA dhe BHA) për një efekt peeling në siguri të plotë dhe me aksion kundër rrudhave, shenjave dhe inperfeksioneve. Natë pas nate lëkura iluminohet në ngjyrë, rrudhat ndalojnë, defektet e pigmentizimit zbehen, lëkura bëhët me fine dhe uniforme.

Dermatologjikisht e testuar.

FILORGA SLEEP AND PEEL - 50ml
29 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: