FILORGA TIME - FILLER EYES - 15ml

Referenca:

47,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Krem korrektues absolut i SHIKIMIT. Korrigjon dhe mbulon të gjitha llojet e rrudhave, qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve.

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Krem korrektues absolut i SHIKIMIT. Korrigjon dhe mbulon të gjitha llojet e rrudhave, qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve.  

Laboratoret Filorga kane transportuar terapi te kombinuar në një koncentrat shumë të fortë, i aftë të mbushi tipe të ndryshme rrudhash dhe inestetizmash përreth syrit, pavarësisht origjinës së tyre.

Përmban  Tripeptide të ngjashme me Botoxin, të cilat ndihmojnë dhe relaksojnë muskujt e fytyrës dhe lëkurën. Ka efekt zbutës të dukshëm, ku lëkura ndihet më e butë në prekje.
Acidi Hyaluronic i kapsuluar mbush pamjen e rrudhave, ndërsa një peptid i infuzionuar NCTF® stimulon sintezën e kolagjenit për ti dhënë lëkurës elasticitetin që i duhet. I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm dhe delikatë. .

Rezultat i menjëhershëm dhe afatgjatë. Mbas vetëm 3 ditësh ndjehet  ndjesia e një fytyre të mbushur dhe mbas 36 ditësh duken rezultate mahnitëse.

24 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: