FILORGA UV-DEFENCE - 40ml

Referenca: FILORGA UV-DEFENCE - 40ml

40,00 €
pa TVSH

Kremi mbrojtës kundër diellit me SPF 50+.

Sasia
There are not enough products in stock

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

Mbroni lëkurën tuaj ndërsa luftoni rrudhat dhe njollat e errëta me Filgora UV Defense Urban Sun Care, një SPF50 + i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës, që gjithashtu do të trajtojë shenjat e plakjes.

Duke mbrojtur fytyrën nga rrezet e dëmshme UV dhe radikalet e lira, Filgora UV Defence realizon mbrojtje shumë të lartë në sajë të kombinimit të saj të fuqishëm të filtrave të diellit dhe vitaminës E.

Ky krem me teksturë jo vajore do të zbehë gjithashtu njollat e errëta dhe hiperpigmentimin me kalimin e kohës duke përdorur një ekstrakt që do të rregullojë sintezën e melaninës dhe do të ndihmojë në përmirësimin e tonusit të lëkurës.

Një kombinim i ekstraktit të algave kafe me acidin hialuronik, I cili ndihmon në rigjenerimin e indeve të lëkurës dhe ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes.

Pse duhet te zgjedhim Filgora UV-Defense:

Jo vetëm që Filgora UV-Defense ofron mbrojtje dhe efekt korrigjues të njollave të errëta; por gjithashtu mund të përdoret pas terapisë me lazer, injeksioneve estetike ose peeling kimik

Si ta përdorim:

E përsosur për përdorim pas procedurave estetike! Thjesht vendoseni në fytyrën tuaj në mëngjes si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës!

Gjithçka që ju nevojitet për ta mbajtur lëkurën tuaj të mbrojtur nga rrezet e dëmshme të diellit, në mënyrë që lëkura juaj të ushqehet dhe të jetë e mbrojtur në të njëjtën kohë.Kremi mbrojtës kundër diellit me SPF 50+.

Anti-UV, anti-age dhe anti-njollë.

Mbrojtja maksimale për të gjitha llojet e lëkurave, duke luftuar njëkohësisht hiperpigmenitmin dhe efektet e moshës në lëkurë, fale përmbajtjes në acid hyaluronic i cili i jep efektin anti-age.

Nuk përmban  Paraben dhe është i përshtatshëm për vegjetarianet.

Dermatologjikisht i testuar.

FILORGA UV-DEFENCE - 40ml

1 produkt tjetër në po këtë kategori: