Scrub& Detox 50 ml

Referenca: Scrub& Detox 50 ml

42,00 €
pa TVSH Kohën e dorëzimit të produkteve në gjëndje 1-3 dite

Scrub& Detox 50 ml

Sasia
Në gjendje

  • Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e sigurisë (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e shpërndarjes (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)
  • Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit) Politika e kthimit (modifikoni me modulin e sigurimit të klientit)

FILORGA Scrub & Detox, një eksfoliator shkumash me veprim të dyfishtë për të detoksifikuar intensivisht dhe zbuluar lëkurën e re në vetëm 5 minuta!

Polifenolët detoksifikues dhe qymyri aktiv ndihmojnë në lehtësimin e lëkurës nga stresi, duke e lënë fytyrën të shkëlqyeshme. Një kompleks qetësues mbështjell lëkurën në një film mbrojtës të padukshëm për të luftuar kundër agresionit të përditshëm. Rezultati: Një efekt i ri i lëkurës që nga aplikimi i parë. Struktura e lëkurës është e rafinuar, lëkura është më e butë, e pastër dhe me shkëlqim.

Perdorimi: 

Hapi 1: Shtresim i dyfishtë - Masazhoni në lëkurë të pastër dhe të lagur duke përdorur lëvizje rrethore. Një kompleks me lëkurë të dyfishtë që kombinon mikro-sferat vullkanike dhe papainin e rishfaqur zbut butësisht lëkurën, duke eliminuar papastërtitë dhe duke zbuluar një strukturë më të butë të lëkurës.

Hapi 2: Detoksifikimi i lëkurës - Lëreni të veprojë për 2/3 minuta. 

Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

Një ose dy herë në javë. Shmangni kontaktin me sytë.

Scrub& Detox 50 ml
99 Artikuj

16 produkte të tjera në po këtë kategori: