Filtro sipas

PrestaShop

Maska

Maska fytyre

Maska

Janë 7 produkte.

Je duke parë 1 - 7 nga 7 artikull(j)

Filtrat aktiv

Oxygen-Glow Mask 75ml

Oxygen-Glow Mask 75ml

Çmimi 34,00 €

Oxygen-Glow Mask është një maskë ekspresive super perfekt, e rekomanduar për të lëmuar dhe detoksifikuar lëkurën.

 

Eshtë ideal për një lëkurë të dehidruar, të lodhur dhe me rrudha te lehta fine. Kjo maskë rrit shkëlqimin për një lëkurë të bukur natyrale në 10 minuta.

  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

SCRUB & MASK 55m

SCRUB & MASK 55m

Çmimi 42,00 €

Scrub & Mask për një lëkurë të njëtrajtshme dhe të shëndetshme.

Maska me aksion të dyfishtë eksfoliues dhe oksigjenues.

•Eleminon qelizat e vdekura në 97%

•Redukton poret e lëkurës në 97%

•Oksigjenon lëkurën tuaj në 87% ~ Sferat e perlitit eksfoljojnë butësisht lëkurën ndërkohë enzimat proteolitike rrisin zbutjen e lëkurës për rigjenerim të qelizave.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. CMIMI 45EURO